Make your own free website on Tripod.com
 
Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi
ülkemizin doğa hazinelerinden olan sağlık kaynağı sularla hizmet veren termal otellerin özelliklerini ve yararlanma olanaklarını tanıtan ayrıntılı rehber

Bulunduğunuz Yer : Ana Dizin > İletişim

SİTEDE KONU ARAŞTIRMA
Bir yada bir kaç sözcük giriniz
  
Sitemizde Araştırma / Bravenet.com
Bize Dönüş
Bir çok bağlantıyı kayıt etmek yerine ya da seçtiğiniz kaynaklardan birine bağlanmak için sitemizden ayrılmadan önce "herhangi bir sayfamızı sürekli kullandığınız sitelerin arasına kayıt ederseniz" daha sonra bize geri dönmeniz veya yeniden diğer sitelere ulaşmanız kolay olacaktır.
Ücretsiz E-Posta Hizmeti
Dünyaca ünlü bir E-Posta Servisi Sunucusu'ndan sağlanan hizmet ve destekle; sitemizde konuklarımıza e-posta için sunulan ücretsiz hizmetimiz den kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde bu hizmeti konuklarınız için kullanabilirsiniz.
Ücretsiz E-Kart Hizmeti
Bu hizmet ücretsiz olarak verilmektedir. Sitemizin e-kart arşivinde bulunan e-kartlardan seçerek dilediğiniz herkese uygun gördüğünüz içerikleri ekleyerek dilediğiniz kadar ücretsiz gönderebilir, size gönderilen e-kartları okuyabilir ve alabilirsiniz.
Düzenli Haber
Sitedeki yenilik ve sürekli gelişen içerik değişikliklerinden haberinizin olması için dağıtım listemize kayıt yaptırmanız yeterlidir. Üyelere e-posta ile ayda bir gönderilen duyurulara olan üyeliğinizi dilediğiniz zaman dağıtım listemizdeki kaydınızı sildirerek iptal edebilirsiniz.
Açık Konuk Defteri
Tüm konuklarımızın izlemesine açık olan konuk defterimiz ayrıca olumlu yada olumsuz görüşlerini yazmalarına açıktır. Burada mesajlarınızı birbirinize iletebilir, çeşitli konuda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
İLETİŞİM OLANAKLARIMIZ

Bu site bütünüyle konuklara açık ve ücretsizdir. Bütün konuklarımız bizim için her zaman çok özeldir. Bu yüzden biz bütün konuklarımızın çekinmeden dilediklerini yazmasını bekliyoruz. Her zaman sizlerin soru, öneri, görüş, eleştiri ve yorumlarınıza açığız. Sitemiz sürekli sizlerin destekleriyle gelişeceğinden tüm içeriğine katkıda bulunmak için bize istediğiniz konuda yazabilir, yardımcı olabilir ve isteklerde bulunabilirsiniz.

Sitemizde dünyaca ünlü bir E-Posta Servisi Sunucusu'ndan sağlanan hizmet ve destekle; sitemizde konuklarımıza e-posta için sunulan hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Sitede hizmete sunulan E-Posta hizmetine kaydınızı yaptırarak kendinize bir yada daha çok e-posta alabilir, tanıdıklarınızın almasını sağlayabilirsiniz. Bu e-posta hizmetini dilediğinizce kişiselleştirebilir, güvenle dilediğiniz her an her yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Bize göndereceğiniz kişisel bilgilerin tümüne her zaman saygılı olacağımızı belirterek, bu bilgilerin başkalarına verilmeyeceğini ve hiç bir kötü amaçla kullanılmayacağını taahhüt ederiz. Bize vereceğiniz bilgiler yalnızca size ulaşılmakta kullanılacaktır. Yayınlanmasına izin verilen bilgiler ve sitemizden bağlanacağınız bütün kaynaklar bu kapsamın dışındadır. Bizden bağlandığınız tüm sitelerde kişisel bilgilerinizi vermeden önce bu sitelerin kişisel bilgilere gösterdikleri saygı konusundaki tutumlarını özenle incelemeninizi önemle öneririz.

 

  E-KART GÖNDEREBİLİRSİNİZ
  E-POSTA GÖNDEREBİLİRSİNİZ
  KONUK DEFTERİNE YAZABİLİRSİNİZ
  DÜZENLİ HABER LİSTESİNE KATILABİLİRSİNİZ
  ARKADAŞLARINIZA SİTEMİZİ DUYURABİLİRSİNİZ

 

termaloteller@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi e-postaci@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yonetmen@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi info@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yeralma@afacan.zzn.com
Afacan Termal Oteller E-Rehberi®™  © 1997-2005 Afacan Termal Oteller E-Rehberi