Make your own free website on Tripod.com
 
Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi
ülkemizin doğa hazinelerinden olan sağlık kaynağı sularla hizmet veren termal otellerin özelliklerini ve yararlanma olanaklarını tanıtan ayrıntılı rehber

Bulunduğunuz Yer : Ana Dizin > İletişim > Düzenli Haber

Bize Dönüş
Bir çok bağlantıyı kayıt etmek yerine ya da seçtiğiniz kaynaklardan birine bağlanmak için sitemizden ayrılmadan önce "herhangi bir sayfamızı sürekli kullandığınız sitelerin arasına kayıt ederseniz" daha sonra bize geri dönmeniz veya yeniden diğer sitelere ulaşmanız kolay olacaktır.
Ücretsiz E-Posta Hizmeti
Dünyaca ünlü bir E-Posta Servisi Sunucusu'ndan sağlanan hizmet ve destekle; sitemizde konuklarımıza e-posta için sunulan ücretsiz hizmetimiz den kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde bu hizmeti konuklarınız için kullanabilirsiniz.
Ücretsiz E-Kart Hizmeti
Bu hizmet ücretsiz olarak verilmektedir. Sitemizin e-kart arşivinde bulunan e-kartlardan seçerek dilediğiniz herkese uygun gördüğünüz içerikleri ekleyerek dilediğiniz kadar ücretsiz gönderebilir, size gönderilen e-kartları okuyabilir ve alabilirsiniz.
Açık Konuk Defteri
Tüm konuklarımızın izlemesine açık olan konuk defterimiz ayrıca olumlu yada olumsuz görüşlerini yazmalarına açıktır. Burada mesajlarınızı birbirinize iletebilir, çeşitli konuda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Tanıdıklarınıza Duyurunuz
Sitemiz içeriğinin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bütün tanıdıklarınıza yorumlarınızı katarak sitemizi duyurup tanıtabilir, onları haberdar edebilir, içeriğimize katkıda bulunmalarını, yer almalarını sağlayabilirsiniz.
DÜZENLİ HABER LİSTESİ

Sitemizdeki yenilik ve sürekli gelişen içerik değişikliklerinden haberinizin olması için Düzenli Haber dağıtım listemize kayıt yaptırmanız yeterlidir. Düzenli Haber üyelerimize e-posta ile ayda bir gönderilmektedir. Kayıt isteği için aşağıdaki formlardan birini doldurup "kaydediniz" bölümünü işaretleyerek gönderiniz.

İsteğiniz bize ulaşınca e-posta ile teyidiniz istenecek ve teyidinizin alınmasının ardından dağıtım listemize kaydınız yapılarak Düzenli Haber gönderimine başlanacaktır.

Düzenli Haber dağıtımına olan üyeliğinizi dilediğiniz zaman dağıtım listemizdeki kaydınızı sildirerek iptal edebilirsiniz. aşağıdaki formlardan birini doldurup "siliniz" bölümünü işaretleyerek gönderiniz. İsteğiniz bize ulaşınca e-posta ile teyidiniz istenecek ve teyidinizin ardından dağıtım listemizdeki kaydınız silinerek Düzenli Haber gönderimine son verilecektir.

 
Düzenli Haber Listesine Katılın
Adınız:
E-Posta:
Kaydımı Yapınız     Kaydımı Siliniz   
Düzenli Haber Listesi Gönderme / Bravenet.com
 

termaloteller@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi e-postaci@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yonetmen@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi info@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yeralma@afacan.zzn.com
Afacan Termal Oteller E-Rehberi®™  © 1997-2005 Afacan Termal Oteller E-Rehberi