Make your own free website on Tripod.com
 
Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi Afacan Termal Oteller E-Rehberi
ülkemizin doğa hazinelerinden olan sağlık kaynağı sularla hizmet veren termal otellerin özelliklerini ve yararlanma olanaklarını tanıtan ayrıntılı rehber

Bulunduğunuz Yer : Ana Dizin > İletişim > E-Posta

Bize Dönüş
Bir çok bağlantıyı kayıt etmek yerine ya da seçtiğiniz kaynaklardan birine bağlanmak için sitemizden ayrılmadan önce "herhangi bir sayfamızı sürekli kullandığınız sitelerin arasına kayıt ederseniz" daha sonra bize geri dönmeniz veya yeniden diğer sitelere ulaşmanız kolay olacaktır.
Bize Yazınız
Bütün konuklarımız bizim için her zaman çok özeldir. Bu site bütünüyle konuklarımıza açık ve ücretsizdir. Bu yüzden biz bütün konuklarımızın çekinmeden tüm dilediklerini yazarak bizimle iletişim kurmasını bekliyoruz. Biz her zaman sizlerin soru, öneri, görüş, eleştiri ve yorumlarınıza açığız. Sitemiz sürekli sizlerin destekleriyle gelişeceğinden tüm içeriğine katkıda bulunmak için bize istediğiniz konuda her zaman çekinmeden yazabilirsiniz.
Ücretsiz E-Kart Hizmeti
Bu hizmet ücretsiz olarak verilmektedir. Sitemizin e-kart arşivinde bulunan e-kartlardan seçerek dilediğiniz herkese uygun gördüğünüz içerikleri ekleyerek dilediğiniz kadar ücretsiz gönderebilir, size gönderilen e-kartları okuyabilir ve alabilirsiniz.
Düzenli Haber
Sitedeki yenilik ve sürekli gelişen içerik değişikliklerinden haberinizin olması için dağıtım listemize kayıt yaptırmanız yeterlidir. Üyelere e-posta ile ayda bir gönderilen duyurulara olan üyeliğinizi dilediğiniz zaman dağıtım listemizdeki kaydınızı sildirerek iptal edebilirsiniz.
Açık Konuk Defteri
Tüm konuklarımızın izlemesine açık olan konuk defterimiz ayrıca olumlu yada olumsuz görüşlerini yazmalarına açıktır. Burada mesajlarınızı birbirinize iletebilir, çeşitli konuda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Tanıdıklarınıza Duyurunuz
Sitemiz içeriğinin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bütün tanıdıklarınıza yorumlarınızı katarak sitemizi duyurup tanıtabilir, onları haberdar edebilir, içeriğimize katkıda bulunmalarını, yer almalarını sağlayabilirsiniz.
İzlenimleriniz
Kaplıca otellerinde tedaviniz ile ilgili fotoğraf, anı ve uyarı notlarınızı bize e-posta ile göndererek sitenin ilgili bölümlerinde izlenimlerinizi kolayca konuklarımızla paylaşabilirsiniz.
E-POSTA HİZMETİMİZ

Dünyaca ünlü bir E-Posta Servisi Sunucusu'ndan sağlanan hizmet ve destekle; sitemizde konuklarımıza e-posta için sunulan ücretsiz hizmetimiz'den kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde bu hizmeti konuklarınız için kullanabilirsiniz.

webmaster@afacan.zzn.com
termaloteller@afacan.zzn.com
e-postaci@afacan.zzn.com
yonetmen@afacan.zzn.com
info@afacan.zzn.com
yeralma@afacan.zzn.com
termaloteller@lycos.com
termaloteller@yahoo.com
termaloteller@netscape.com
 
Ücretsiz E-Posta Adresi Alabilirsiniz. Get ZZN
 
KAYIT YAPMAK İSTEYENLER

Ücretsiz E-Posta hizmetine kaydınızı kolayca yaptırarak kendinize bir yada daha çok e-posta alabilir, tanıdıklarınızın almasını sağlayabilirsiniz. Alacağınız e-posta adreslerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

AFACAN E-POSTA HİZMETİNE KAYIT
seçilenad@afacan.zzn.com
Adınız: Soyadınız:
 
KAYITLI KULLANICILAR

Ücretsiz olan bu e-posta hizmetini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, güvenle dilediğiniz her an her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Sitemizde konuklarımıza e-posta için sunulan hizmetimizden kaydını yaptırarak yararlanan konuklarımız aşağıdaki formu kullanarak kolayca e-postalarına erişebilir, okuyabilir ve gönderebilirler.

AFACAN E-POSTA GİRİŞİ
Kullanıcı Adınız: Şifreniz:
Teknik Destek Yardım Şifre İpucu
 
E-POSTA FORMU

Bize her zaman kolayca ulaşmak için bu formu kullanarak soru, öneri, görüş, eleştiri, istek ve yorumlarınızı e-posta ile gönderebilirsiniz.

ONLINE İLETİŞİM FORMU
Adınız:
E-Postanız:
Yeriniz:
Konu:
Mesajınız

Ücretsiz E-Posta Formu / Bravenet.com

termaloteller@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi e-postaci@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yonetmen@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi info@afacan.zzn.com Afacan Termal Oteller E-Rehberi yeralma@afacan.zzn.com
Afacan Termal Oteller E-Rehberi®™  © 1997-2005 Afacan Termal Oteller E-Rehberi